Witamy w SoulSet
O naszej Restauracji

Stany Zjednoczone dały nam kino Martina Scorsese i ćwierćfunciaka z serem – stąd 200 gr wołowiny w naszych autorskich burgerach.

Japonia w 1910 r. w Tokio uruchomiła pierwsze bary RAMEN – stąd inspiracja naszych RAMENÓW typu PAITAN o gęstym i zawiesistym bulionie.

Zaś Amerykańska Philadelphia natchnęła naszego mistrza sushi do kręcenia rolek na iście amerykański styl.

Chcemy by dobra rozrywka szła w parze z autorskimi rozwiązaniami i wyrazistymi aromatami. Jak to mówią – „coś dla duszy, coś dla ciała”. Albo prościej – SoulSet.

Podróż po
japońskiej i amerykańskiej kuchni z elementami światowych smaków
SoulSet to kuchnia odwołująca się do kuchni amerykańskiej, Tex-Mex i wielkomiejskiego street foodu, a przy tym oryginalna w swoim charakterze. SoulSet to miejsce spotkań – w kameralnej atmosferze, przy dobrej rozrywce i pysznym jedzeniu.
Menu
Szef Kuchni poleca
Dobra kuchnia wymaga dobrego Szefa Kuchni, autorskich receptur i wysokiej jakości produktów. Mamy to wszystko. Nasz Szef Kuchni jest człowiekiem obdarzonym wyważonym poczuciem smaku, wyobraźnią i – co najważniejsze – kocha gotować dla ludzi. Menu SoulSet stanowi jego własną wizję kuchni odwołującej się do tradycji amerykańskich i meksykańskich. Nasze potrawy bazują na mięsach, a to wyjątkowo wymagający produkt. Dlatego współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują najwyższą jakość.
SoulSet to miejsce spotkań
Coś dla duszy, coś dla ciała
Dobrzy znajomi, smaczna i solidna porcja na talerzu, potem coś mocniejszego idealnie współgrają z wydarzeniami organizowanymi w SoulSet.
Pyszne jedzenie
i wyborne trunki idą w parze.
Starannie wyselekcjonowane whisky i wódki, piwa premium i piwa kraftowe czy też autorskie coctaile doskonale współgrają z wieczornymi spotkaniami. Dla koneserów i wszystkich, którzy pragną wejść głębiej w świat wyszukanych alkoholi, organizujemy spotkania degustacyjne.
SoulSet to miejsce
tętniące życiem
Przeżywanie sportu wspólnie z innymi daje największą frajdę. Szczególnie, jeśli wokół panuje tak dobra atmosfera, a jakość obrazu i dźwięku jest znakomita. Gdy dołożyć do tego idealnie wypieczone żeberka, kufel kraftowego albo coś mocniejszego, wtedy robi się naprawdę błogo.
SoulSet to miejsce tętniące życiem. Regularnie organizujemy wieczory z dobrą rozrywką – raz obejrzysz u nas mecz, kiedy indziej posłuchasz świetnej muzyki DJ-a, a jeszcze innym razem pośmiejesz przy występie stand-upera. W weekendy warto wpaść do nas na dobrą kolację, a potem zostać na imprezę muzyczną w „domówkowym” stylu.

Jedzenie, alkohol, muzyka na żywo, sport na żywo, jam session, stand up, quiz.